Forum o AGD oraz RTV!
Aktualności: Forum zostało uruchomione!

*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Sierpień 31, 2014, 11:31:19

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Powermed opinie - co sądzicie o tym urządzeniu?  (Przeczytany 193791 razy)
tommy
Nowy użytkownik
*

« : Październik 11, 2008, 10:11:37 »

Witam,

wczoraj wieczorem mieliśmy w domu prezentację urządzenia Powermed, nadal jesteśmy w lekiiim szoku i pod dużym wrażeniem! Zostało w domu na próbę bo czekamy na odpowiedź w sprawie zakupu na raty więc mamy chwile żeby poznać inne opinie. Niewiedzieliśmy że istnieją już takie technologie, szok! Wszyscy w dom alergicy więc raczej się przyda. Może ktos z Was ma takie urządzenie? Czy używacie go na okrągło jak już minął pierwszy zachwyt? Co robicie najczęsciej? Bo te wszystkie funkcje na dzien dzisiejszy wydają mi się nie do ogarnięcia.

Są tu alergicy na forum? Mrugnięcie)
Jakby co to z góry dzięki!
luky Wa-wa
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : Październik 11, 2008, 10:34:01 »

Witaj tommy,

jasne! serio?? nie słyszałeś nic o Powermed? mamy, mamy... już drugi rok Uśmiech) dostaliśmy na prezent ślubny Uśmiech)  Też uwazam ze to bardzo dobre urzadzenie i jakiś krok milowy w tym co można kupić do domu. Nie wiem nawet jak to nazwać, chyba kombajn! warto je miec w domu.

A z czego korzystamy najczęściej?? inhalacja w pokoju dziecka, hmm, aromaterapia, iii, teraz się uśmiejesz Uśmiech) oczyszczanie powietrza z dymu i smrodu po fajkach po kazdej wizycie teścia Chichot łeeee Język

alergi nie mamy ale odkąd pokazali nam te wstretne roztocza w chacie to za kazdym razem jak go właczam to sobie wyobrażam jak jestem ich monstrualnym pogromcą Mrugnięcie

pozdro luky
madziaw
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : Październik 11, 2008, 14:20:17 »

Heyka, kupilismy z mezem urzadzenie powermed ok rok temu i jestesy zadowoleni. Co do Twojego pytania tommy no coz urzadzenie ma wiele opcji, ja mam go rok i chyba calego tak naprawde go nie poznalam, no ale czlowiek sie uczy caly czas. Po pierwsze pomaga alergikom, po drugie mata ozonowa to cos piekengo, o samym czyszczeniu już nie wspominam bo wiadomo co potrafi powermed. Jeśli kiedykolwiek bedziesz mial jakies osobiste pytania to mozesz pisac na maila. Chetnie pomoge jesli czas pozwoli

pozdrawiam forumowiczów  Mrugnięcie

tommy
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : Październik 13, 2008, 09:04:00 »

nie wzieliśmy maty, w zestawie mamy robota samosprzątającego
mamy prysznic więc mata nam by się nie przydała
a robocik zachrzania sam i karmi się kurzem Uśmiech)
jak w filmach SF Mrugnięcie
karolinka001
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : Październik 18, 2008, 11:48:06 »

hello, kazdy opisuje jak dobre jest to urządzenia powermed, natomiast ja chcialam podejsc do firmy z innej strony. Rok temu zakupilismy to urzadzenie, ktore nie da sie ukryc jest dla nas bardzo dobrym rozwiazaniem. Jednak 2 dni pozniej maz mial kolizje samochodem, a nie posiadalismy ubezpieczenia AC, czyli koszty sami pokrywalismy. Jednak dopiero co zaplacilismy za powermeda kilka tysiecy. Zadzwonilam do przedstawiciela powermed, przedstawilam sytuacjie o kolizji itp. Nastepnego dnia zwrocilismy urzadzeni i otrzymalismy zwrot gotowki. Oczywiscie po pol roku jak wyszlismy na prosta zakupilsmy je ponownie i do dzisiaj cieszymy sie jego funkcjonalnoscia. pozdrawiam Karolinka
gregory
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #5 : Październik 18, 2008, 11:59:44 »

hello, kazdy opisuje jak dobre jest to urządzenia powermed, natomiast ja chcialam podejsc do firmy z innej strony. Rok temu zakupilismy to urzadzenie, ktore nie da sie ukryc jest dla nas bardzo dobrym rozwiazaniem. Jednak 2 dni pozniej maz mial kolizje samochodem, a nie posiadalismy ubezpieczenia AC, czyli koszty sami pokrywalismy. Jednak dopiero co zaplacilismy za powermeda kilka tysiecy. Zadzwonilam do przedstawiciela powermed, przedstawilam sytuacjie o kolizji itp. Nastepnego dnia zwrocilismy urzadzeni i otrzymalismy zwrot gotowki. Oczywiscie po pol roku jak wyszlismy na prosta zakupilsmy je ponownie i do dzisiaj cieszymy sie jego funkcjonalnoscia. pozdrawiam Karolinka

no to super, że tak to się zakończyło, bo mi też przedstawiciel mówił, że jest taka możliwość przy zakupie powermeda. No ale najważniejsze, że wyszłaś na prostą i możecie cieszyć sie z urządzenia.
darekzawadzki
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #6 : Październik 18, 2008, 12:06:24 »

tzn jak?? że można go oddać i poźniej kupić spowrotem, czy co? czy po prostu chcesz powiedzieć że trafiłas na handlowca z sercem??
no nie wiem ale wydaje mi się, że skoro przedstawiciel tak mówi to tak jest. Może firma dba o klienta i ma jakiś system lojalnościowy czy coś??  że nigdy nie miałem z nim styczności z Powermed, nie mam pojęcia o co chodzi  na na ich stronie jest więcej o ich pomocy dla innych niż o produktach, ale jak się dba o markę to jasne że tak 
madziaw
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #7 : Październik 18, 2008, 12:08:47 »

tzn jak?? że można go oddać i poźniej kupić spowrotem, czy co? czy po prostu chcesz powiedzieć że trafiłas na handlowca z sercem??
no nie wiem ale wydaje mi się, że skoro przedstawiciel tak mówi to tak jest. Może firma dba o klienta i ma jakiś system lojalnościowy czy coś??  że nigdy nie miałem z nim styczności z Powermed, nie mam pojęcia o co chodzi  na na ich stronie jest więcej o ich pomocy dla innych niż o produktach, ale jak się dba o markę to jasne że tak

no pewnie  Chichot, też byłem stronie www.powermed.pl i kopara opada!  wośp, miss, rajdy, aktorzy, kurcze szok, jest power! a ja też nie kojarze co to jest powermed

luky Wa-wa
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #8 : Październik 18, 2008, 12:11:29 »

jak byłes na stronie to nie peniaj, dzwoń Mrugnięcie firma ma wiele oddziałów na całą Polskę, więc w zależności z jakiego miasta jesteś możesz callnąć do najbliższego oddziału i przyjadą ci wszystko pokazać
tommy
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #9 : Październik 18, 2008, 17:18:14 »

a ja mysle, ze jak juz przyjedzie przedstawiciel to wemiesz sprzet na bank, daj znac jak juz bedziesz po prezentacji i czy zakupiles powermed!
darekzawadzki
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #10 : Październik 18, 2008, 17:20:30 »

dzisiaj dzwonilem i zarezerwowalem prezentacje na poniedzialek ok 18 i juz sie nie moge doczekac, dam znac jaki efekt koncowy bedzie  Język
madziaw
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #11 : Październik 18, 2008, 17:21:35 »

stawiam browarka ze wemiesz go Spoko  oczywiście pod warunkiem że masz hajs, lub zdolnośc kredytową bo to nie dla biedaków Uśmiech)) nie no sorry, nikogo nie chce urazić ale to sprzet z najwyższej półki
dlaczego inne domowe urządzenia nie są tak inteligentne i nie pomagają utzrymac zdrowie?
czy producentom róznego badziewia zalezy na tym żebyśmy byli ciągle chorzy i kupowali leki??
albo wiem!
jak kupujsze badziew który robi jedną robotę, to muszisz kupić drugi do drugiej itd, w sumie i tak nakupisz tego całą chałupę i wydasz tyle albo jak nie więcej
tylko takie przyzwyczajenia trudno zmienić

pamiętacie w matrixie jak agent Smith opowiada że całe pokolenia ludzkości wymierały w idealnych warunkach? może my najlepiej funkcjonujemy w chorym świecie i nie chcemy tego zmieniać?

ja chce!
gregory
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #12 : Październik 18, 2008, 17:23:25 »

stawiam browarka ze wemiesz go Spoko

a ja buteleczke whiskey ze wemzie Duży uśmiech
darekzawadzki
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #13 : Październik 18, 2008, 17:24:51 »

stawiajcie i auta swoje a ja na zlosc nie wezme i wygram! hehe Chichot
kurcze nie wiem o czym gadacie Język nie wiem ile kosztuje i co robi więc nie wkurzajcie mnie bo pękam z ciekawości Język
a już tekst o prysznicu to mnie rozwalił... wiec to jest do wanny?? inchaluje i wymienia powietzre a montuje się go w wannnie?
wittek
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #14 : Październik 18, 2008, 17:54:04 »

co to za dyskusja odnosnie urzadzenia powermed? nidgy nie slyszalem o nim, czy ktos moglby przyblizyc dzialanie tego? co to jest i czym sie to je?
Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  

Skocz do: