Forum o AGD oraz RTV!
Aktualności: Forum zostało uruchomione!

*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Sierpień 01, 2014, 04:43:10

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Powermed opinie - co sądzicie o tym urządzeniu?  (Przeczytany 188548 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nokon
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #45 : Listopad 04, 2010, 13:19:20 »

Urządzenie jest beznadziejnie głośne wyje jak startujący samolot:P:P:P
Jest wielkie i niepraktyczne ŻUR

Powiadasz, że jest głośne?
Jak chciałbyś aby silnik pracujący z prędkością 33000 obrotów na minutę pracował cicho?
- wielkie i niepraktyczne?
Spróbuj umieścić tyle urządzeń, które zastępuje POWERMED na tak małej powierzchni i wtedy mów co jest wielkie i bardziej niepraktyczne.

Wg mnie to nigdy nie używałeś urządzenia POWERMED, a bardziej prawdopodobne jest to, że jesteś osobą z konkurencji POWERMED i chciałeś wstawić złą opinię.

Ja tam używam go 9 miesięcy i żałuję tylko jednego:
- że nikt wcześniej nie zaprezentował mi tego urządzenia Uśmiech
swhifi
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #46 : Listopad 08, 2010, 18:18:39 »

witam
urzadzenie jest ok , ale obiecali termin dostawy 14 dni z dostawa do domu, nie przyjechali a po 21 dniach zjawil sie kurier i od niechcenia zostawil zamawiany towar, po rozpakowaniu okazalo sie ze jest uszkodzony a firma sie wypiela nie pomogla interwencja w odziale ani w centrali
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2011, 09:15:52 wysłane przez Admin » Zapisane
Dzizas!co za ŚWIAT
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #47 : Listopad 16, 2010, 13:46:35 »

ale ściema
większej nie ma! nawet nie masz pojęcia jak to sprzedają a gadasz takie głupoty
zapłacił ci ktoś za to??
co za świat!!!
może masz coś innego albo na Mango kupiłeś / aś?? (facet czy facetka?)
jakby ktoś nie wiedział to proste wytłumaczenie jeśli chodzi o sprzdaż bezpośrednią:
1. każda sprzedaż bezpośrednia musi nastapić w trakcie prezentacji, nie ma tak że zamawiasz, umawiasz albo coś tam podpisuejsz i nie wiesz co dostaniesz = po prezentacji gościu zostawia Ci to co pokazał i sprawdził bo w trakcie prezentacji są sprawdzane wszsytkie funkcje nawet jak przyniesie nówkę z bagażnika to musi ją włączyć i dopiero zostawić
2. masz przecież podstęplowana kartę gwarancyjną i gwarancję, możesz zrobić wszystko, masz pełnie praw konsumenta a pieprzenie że 21 dni i rozwalony sprzet to bajka jakich mało, można było w takie opowieści uwierzyć 20 lat temu jak ten rynek się kształtował a nie teraz w XXI wieku kiedy masz prawo, rzecznika konsumemta, wszystko uregulowane i zawsze możesz postraszyć czym chcesz jak cie robią w bambuko bo w sprzedaży bezpośredniej klient ma większe prawo niż w sklepie, który napisze se karteczke "Zwrotów nie przyjmujemy?" i załtwiony jestes na cacy Język
3. polecam prezentację lampy bakteriobójczej w domu u klienta, właśnie w systemie sprzedazy bezpośredniej, gdzie macie Państwo na prawdę dużo czasu na obejrzenie sprzetu, próbe i zapoznanie się z dokumentami i umową zakupu, równiez na raty
Takie lampy można obejrzeć na aukcjach: http://allegro.pl/lampy-bakteriobojcze-przeplywowe-110-pl-i1322193405.html
I zapraszam umówić sie na prezentację w domu, zwłaszcza na terenie Aglomeracji Śląskiej  Mrugnięcie

4. a jak przeczytacie takie bzdury jak powyżej na temat tego kuriera i zepsutego sprzetu, którego nie da się zwrócić to możecie się pośwmiać pod nosem bo to ściema Mrugnięcie
kemot
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #48 : Grudzień 15, 2010, 12:21:42 »

witam! urządzenia samo w sobie jest ok. Ale osoba prezentująca dajcie spokój, 1h prezentacja a druga to gadki o wszystkim, jakiś nienagadany facet, całe zycie nam opowiedział Chichot mógłby w jakiś tok szole wystepować
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2011, 09:17:05 wysłane przez Admin » Zapisane
filterqueen
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #49 : Grudzień 16, 2010, 21:23:01 »

spójrzcie na filter queen (królowa filtrów) i wszystko STAJE SIĘ JASNE JAK SŁOŃCE. Nie czekasz: mówisz i masz:)
annaweb
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #50 : Styczeń 16, 2011, 00:38:13 »

WITAM. Jestem tuż po wizycie prezentera prezentującego trzy niesamowite produkty Powermedu. Muszę przyznać, że jestem pod niemałym wrażeniem tych inteligentnych sprzętów.   
rysiek
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #51 : Luty 03, 2011, 20:15:14 »

powermed  gold edition najnowszy model jest funkcjonalny trwały,estetyczny,jest wart tej ceny, cóż można taniej gdzie indziej,ale czy tańsze wytrzyma tyle samo i umie tyle samo? mam golda i jestem bardzo zadowolony, nieznam tych tańszych ,powermed przekonał mnie jakością ceną,i profesjonalną prezentacją,i fachowym doradztwem,pozdrawiam
Ramzes
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #52 : Luty 18, 2011, 10:48:45 »

Ja kupiłem Powermeda po programie telewizyjnym: "Między kuchnią a salonem" w TVN. U szfagra była prezentacja na jesieni Powermeda, nie kupił bo mówił że, za drogo. Skoro robią już programy o Powermedzie to musi on być dobry. Co wieczór filtruje nam w domu powietrze i usuwa wirusy. Tylko nie ma gdzie trzymać tych wszystkich końcówek.
j23
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #53 : Marzec 28, 2011, 09:22:54 »

Panowie, urządzenie jest rewelacyjne. Kupujemy urządzenie a nie przedstawiciela! Czyżby poza Powermedem w Polsce byli sami idealni sprzedawcy? Wiem z doświadczenia, że prawo w Polsce działa obustronnie ochronnie. Wszędzie może się zdarzyć czarna owca.
Nie uogulniajmy! Poza tym działania niezdrowe konkurencji robią swoje, jakiś burak napisze coś z sufitu, dla jaj lub nie i ............
....fama poszła. Jestem z zakupu bardzo zadowolony, nie żałuję. 
sokoleoko
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #54 : Kwiecień 18, 2011, 10:55:42 »

A ja jestem posiadaczem urządzenia powermed już  trzeci rok i może to urządzenie nie zachwyca urodą ani bogactwem wyposażenia  ale w moim przypadku pracuje bezawaryjnie -może nie najciszej bo zawsze na pełna moc -ale bezawaryjnie .a przez pierwsze dwa lata pracowało codziennie bo oboje z bratem jesteśmy alergikami ,a przynajmniej z grupy ryzyka alergią.
lajnakarolajna
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #55 : Maj 06, 2011, 09:10:13 »

sie zdenerwowalam Mrugnięcie
bo mnostwo takich typkow, co to nie wiedzą, z czym mają do czynienia
lajnakarolajna
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #56 : Maj 06, 2011, 09:12:58 »

A ja jestem posiadaczem urządzenia powermed już  trzeci rok i może to urządzenie nie zachwyca urodą ani bogactwem wyposażenia  ale w moim przypadku pracuje bezawaryjnie -może nie najciszej bo zawsze na pełna moc -ale bezawaryjnie .a przez pierwsze dwa lata pracowało codziennie bo oboje z bratem jesteśmy alergikami ,a przynajmniej z grupy ryzyka alergią.
A czy to ma b yć piękne? Czy to się kupuje, by ładnie się prezentowało w pomieszczeniu?? No ludzie złoci. To się kupuje, bo ma pomóc. A nienajciszej? przecież ma różne poziomy głośności
No, pracuje bezawaryjnie i o to chodzi Mrugnięcie
bokrzak
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #57 : Maj 09, 2011, 08:23:09 »

co to jest ten powermed?Co?
wy ludzie rzeczywiście się tak jaracie sprzętem jakimś??? chyba większosc życia spędzacie w domu
współczuję Język

wyjdzcie gdzieś a zobaczycie jakie życie jest piękne :PP
hehe
haha, no to jest forum o sprzęcie domowym
jedni jarają się powermedem, inni zepterem itp. itd.
na forum o grach ludzi jarają się konkretną grą
helołłł
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2011, 09:23:36 wysłane przez Admin » Zapisane
wisniewskipadl
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #58 : Czerwiec 14, 2011, 11:45:32 »

ładnie powiedziane JARACIE SIĘ Mrugnięcie) ale mówić na Powermed odkurzacz to już profanacja!  chyba bym był głupi jakbym za odkurzacz miał dac tyle kaski, a dałem, to znaczy że albo nie jestem głupi albo to urządzenia daje mi tyle, że opłacało się
MegaMixDuo_pl
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #59 : Czerwiec 14, 2011, 18:18:24 »

no to też w pewnym sensie odkurzacz:) tylko bardziej zaawansowany i rozbudowany, niż zwykły odkurzacz za 199zł Mrugnięcie
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  

Skocz do: